راهنمای نگارش مقالات

پذیرش مقالات در هشتمین کنفرانس ملی زلزله و سازه به صورت ارسال چکیده مبسوط و اصل مقالات و به دو زبان فارسی یا انگلیسی می باشد.

برای بررسی و داوری مقالات لازم است متن مقاله را مطابق با دستورالعمل هاي ارائه شده در فایلهای موجود در قسمت دانلود سایت آماده نموده و از طريق وب سايت کنفرانس ارسال نمایید. برای ارسال مقالات ابتدا بایستی از طریق آیکن دبیرخانه اینترنتی موجود در پایین صفحه اصلی سایت کنفرانس ثبت نام نموده و سپس مقاله خود را از طریق گزینه ارسال مقاله بارگزاری نمایید. فرمت نگارش مقالات در قسمت دانلود سایت موجود می باشد.

 خواهشمند است تمامی موارد موجود در فایل مانند نوع و اندازه فونت، فاصله ها، آرم بالای صفحه و تنظیمات اندازه کاغذ را رعایت فرمایید. دقت نمایید اندازه کاغذ A4 نمی باشد برای راحتی بیشتر می توانید متن مقاله خود را در فایل WORD ارائه شده کپی نمایید. از همکاری و دقت نظر شما بسیار متشکریم.

چکیده مقالات می بایست تا تاریخ ۲۵ مهرماه ۱۳۹۷ از طریق وبسایت کنفرانس ارسال و نتایج داوری تا تاریخ ۳۰ مهرماه ۱۳۹۷ به اطلاع نویسندگان گرامی خواهد رسید.

همچنین اصل مقالات می‌بایست حداکثر تا  تاریخ ۲۵ آبان ماه ۱۳۹۷ از طریق سایت کنفرانس ارسال و نتایج داوری تا تاریخ ۱ آذرماه به اطلاع نویسندگان گرامی خواهد رسید.